Ponuka organických a anorganických hnojív

Sagrop spol. s r.o. ponúka a predáva priemyselné hnojivá – granulované aj kvapalné (LAD, DASA, Amofos, NPK, Močovina, DAM, SAM) – voľne uložené, BigBag balenie, v cisternách, 1000 l nádrže, ktorých ceny pravidelne aktualizujeme.

Naša ponuka je rozšírená aj o špeciálne kvapalné a kryštalické hnojivá vo vode rozpustné rastové stimulátory a hnojivá používané v ekologickej poľnohospodárskej prvovýrobe. V predaji je sortiment špeciálnych hnojív od firiem YARA International, Agro Aliance SK, ASRA, Belba plus, AM Agro, Energen, MV Servis, Organix, Qenerika, Timac agro, Vermivital.

Tieto firmy sú plne etablované v slovenskej poľno výrobe pri pestovaní hustosiatych obilnín (pšenica, jačmeň), kukurice, repky olejnej, cukrovej repy, špeciálnych plodín, vo vinohradoch a sadoch.

Sortiment týchto firiem, ktoré zastupuje naša spoločnosť vám vieme zabezpečiť. Ich aplikáciu a cenovú kalkuláciu vám navrhnú naši obchodno-odborní zástupcovia. Základné ceny špeciálnych prípravkov, stimulantov a biopreparátov nájdete v našom cenníku, ktorý vám pošleme na vyžiadanie e-mailom alebo poskytneme pri osobnom stretnutí.