SME TU S VAMI UŽ OD ROKU 1996

Pomáhame vám s úrodou už 27 rokov.

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj agrokomodít a poskytovanie komplexných riešení pre poľnohospodárov. Sme hrdí na to, že naši zákazníci nám dôverujú a vyhľadávajú nás pre našu kvalitu produktov, spoľahlivosť a skvelú zákaznícku podporu.

Sme presvedčení, že naši zákazníci si zaslúžia kvalitné a spoľahlivé produkty, ktoré im pomôžu zvýšiť výnosy a zlepšiť kvalitu ich plodín. Preto sa snažíme poskytovať len tie najlepšie produkty na trhu, ktoré sú testované a overené našimi odborníkmi. Naša široká ponuka agrochemikálií, semien a hnojív zaručuje, že každý poľnohospodár nájde presne to, čo potrebuje pre svoje hospodárstvo.

Okrem kvalitných produktov sa zameriavame aj na poskytovanie skvelej zákazníckej podpory. Naši odborníci sú vždy pripravení pomôcť zákazníkom s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorú majú. Sme tu pre našich zákazníkov od začiatku až do konca a snažíme sa zabezpečiť, aby ich poľnohospodárske hospodárstvo úspešne prosperovalo.

Spolupráca s nami znamená, že zákazníci majú prístup k najnovším poznatkom a technológiám v oblasti poľnohospodárstva. Naši odborníci sa vždy snažia nájsť najlepšie riešenia pre zákazníkov, čím im pomáhajú optimalizovať svoje hospodárstvo a zlepšovať jeho výkonnosť.

Celkovo sme presvedčení, že naša spoločnosť je spoľahlivým a profesionálnym partnerom pre poľnohospodárov, ktorým chceme pomáhať dosahovať ich ciele a úspech v poľnohospodárskom odvetví.

Zabezpečenie vstupov

pri zakladaní úrody

Priame dodávky

v dohodnutom termíne

Poradenstvo pri výbere

osív, hnojív a pesticídov